Адреса
Україна, Київ, метро Видубичі
Телефон
Отримати консультацію
Ми завжди раді допомогти

Сухий корм для собак PLATINUM

Ми чудово розуміємо, наскільки важливим є правильний та повноцінний раціон для вашого чотириногого улюбленця. Тому ми створили сухий корм для собак, який повністью задовольняє потребу тварини в поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах. Ми відмовились від використання штучних барвників, консервантів, ароматизаторів та інших речовин, котрі можуть зашкодити здоров‘ю собаки, тому ви можете бути повністю впевненими в тому, що ваш дорогий друг отримує смачну, корисну та абсолютно безпечну їжу. 

Сухий корм для собак PLATINUM − це беззаперечна якість. В його основі − відбірне натуральне м’ясо. В залежності від виду корму та його призначення (для дорослих тварин чи цуценят) його основою може бути свинина, м’ясо ягняти чи курятина. Розробляючи рецептуру корму, ми намагались зробити його універсальним. Він підійде для собак всіх порід − від велетенських сенбернарів до мініатюрних йоркширських тер’єрів

Зверніть увагу на те, що в складі нашого корму повністю відсутній глютен. Пропорції всіх інгрідієнтівретельно прораховуються для того, щоб ваш улюбленець отримував все необхідне для активного і насиченого життя. Корм готується без додавання рідини. В ньому є цінні рослинні екстракти, дуже важливі для здоров‘я собаки. Використання сучасного високотехнологічного обладнання на виробництві дозволяє забезпечувати ваших улюбленців смачними, поживними та корисними кормами преміум-класу. Надійна упаковка зберігає смак та аромат собачих ласощів, тому кожен обід стане справжнім святом для вашого вірного друга.