Адреса
Україна, Київ, метро Видубичі
Телефон
Отримати консультацію
Ми завжди раді допомогти

Корм для тварин platinumfood

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТА ВІДМІННОСТІ PLATINUM:

  • – Для приготування корму для собак ми використовуємо тільки високоякісні інгредієнти:
  • – Щонайменше 70% свіжого м’яса/риби, білки природного походження;
  • – НЕ генномодифікована кукурудза, рис або картопля як джерело якісних вуглеводів;
  • – Масло холодного віджиму для оптимального балансу жирів;
  • – Якісні овочі з природними антиоксидантами, у поєднанні з вітамінами та мікроелементами для збалансованого харчування.

ВИ ВІДЧУЄТЕ РІЗНИЦЮ:

Після вживання корму у ваших годованців не буде здуття – як наслідок не буде відвислого від харчування животику.
Ризик порушень з боку травлення, які трапляються внаслідок переповненості шлунку, яку може спричинити сповільнення руху їжі по стравоходу – значно зменшується. Таким чином, час, що необхідний для відпочинку після їжі, може бути зменшено відповідно.

МИ ОБІЦЯЄМО ЩО

Ми скомпонували усі інгредієнти харчування таким чином, щоб воно могло швидко перетравлюватися у шлунку та засвоюватися організмом. Вовк полючи свою здобич, отримує все необхідне для задоволення специфічних потреб у харчування свого виду. А саме: м’ясо, природні компоненти (вуглеводи, овочі, фрукти, трав’яні інгредієнти) та мінерали, що, були «приготовані» до вживання у шлунку жертви і є легкозасвоюваними.
Шлунково-кишковий тракт собак функціонує подібно до того, як функціонує тракт хижого звіра. Загалом, кількість часу, який їжа проводить у шлунково-кишковому тракті залежить від розщеплення та всмоктування поживних речовин. Їжа, що важко перетравлюється, потребує довшої системи травлення.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ЗВИЧАЙНОГО СУХОГО КОРМУ:

– Платинум не розбухає, не зумовлює здуття або ферментування у животі;
– Проходження їжі по шлунково-кишковому тракту чітко прискорене;
– Поживні речовини швидко всмоктуються кишківником.

відгуки наших клієнтів

"Очень довольна кормом. Собака у нас склонна к пищевой аллергии и корм не любой подходил ей. А теперь у собаки хороший аппетит, шерсть стала более шелковистая и гладкая и главное никакой аллергии!!! Очень рекомендую"
Татьяна
"Довго шукала максимально натуральний та збалансований корм для свого Айрона і нарешті знайшла. А з цими снеками тренувати його одне задоволення!"
Марія