Хто ми?

ТОВ «Платинум Україна» було засновано в 2016 році. Компанія є офіційним представником PLATINUM GMbH на території України, що існує на ринку вже більше 10 років.

Компанія була створена для того, щоб забезпечити тварин харчуванням і турботою, відповідні їх природі. «Забезпечити тварин якісними натуральними продуктами для їх здоров’я», – так звучить гасло команди Platinum

Кілька слів про наші переконання

Філософія – повернення до базових потреб тварини

За основу нашої філософії взята ідея повернення до базових потреб тварини. Собакам потрібно харчування, буде на зразок видобутку їхніх предків: свіже м’ясо і високоякісні інгредієнти, які можуть швидко перетравлюватися організмом. Тільки так вони можуть довгим і здоровим життям!

Чому обирають нас

СЕРТИФІКАТ TUV

Наша продукція проходить обов'язковий контроль і сертифікацію з боку незалежного міжнародного органу

Сертифікат підтверджує якість наших кормів, відповідність процесів приготування міжнародним правилам, а також повну відповідність встановленим нормам по уходe за здоров’ям цуценят і дорослих тварин.

Вітамін К1 в раціоні собаки

Незамінний для тварин вітамін К1 є обов'язковою складовою кормів для будь-яких порід

Цінний вітамін дуже важливий для обміну речовин в організмі цуценят, зміцнює кістки і м’язи, значно посилює здатність різних ран до загоєння. Спеціальна рецептура приготування м’яса дозволяє повністю зберегти цінний вітамін в складі корму.

Швидкий ефект

Ефект від використання кормів PLATINUM буде помітний вже через 2-3 тижні щоденного годування собаки

Ви самі побачите, як ваш чотириногий друг набереться життєвих сил, стане грайливим, рухомим і веселим. Корм додає здатності протистояти різним захворюванням.

Наші сертифікати

Замоляйте зараз!

Замовте корм Platinum. Ми впевнені, що ваша собака його полюбить.